Vrátenie tovaru

Naše zásady trvajú 30 dní. Pokiaľ od vášho nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám bohužiaľ ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

Aby ste mohli tovar vrátiť, musí byť nepoužitý a v rovnakom stave, v akom ste ho obdržali. Musí byť tiež v pôvodnom obale.

Na dokončenie vrátenia požadujeme účtenku alebo doklad o nákupe.

Svoj nákup prosím neposielajte späť výrobcovi.

V niektorých situáciách je možné vrátiť iba časť peňazí (ak je to relevantné):

- Akýkoľvek tovar, ktorý nie je v pôvodnom stave, je poškodený alebo mu chýbajú časti z dôvodov, ktoré neboli spôsobené našou chybou.

- Akýkoľvek tovar, ktorý je vrátený po viac ako 30 dňoch od doručenia

Vrátenie peňazí (ak je to relevantné)

Po obdržaní a kontrole vráteného tovaru vám zašleme e-mail s oznámením, že sme vrátený tovar obdržali. Tiež vás budeme informovať o schválení alebo zamietnutí vrátenia peňazí.

V prípade schválenia bude vrátenie peňazí spracované a na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby bude do určitého počtu dní automaticky pripísaný kredit.

Oneskorené alebo chýbajúce náhrady (ak sa na ne vzťahuje)

Pokiaľ ste doposiaľ nedostali refundáciu, skontrolujte si najskôr znovu svoj bankový účet.

Potom sa obráťte na spoločnosť vydávajúcu kreditné karty, môže nejaký čas trvať, než bude náhrada oficiálne zaúčtovaná.

Ďalej kontaktujte svoju banku. Často trvá nejaký čas, kým je vrátená čiastka zaúčtovaná.

Pokiaľ ste toto všetko urobili a vrátenie peňazí ste ešte nedostali, kontaktujte nás na adrese didier@didider-lab.sk

Výpredajové položky (ak sa na ne vzťahuje)

Vracať peniaze možno iba za položky v bežnej cene, za výpredajové položky bohužiaľ peniaze vracať nie je možné.

Výmena (ak sa vzťahuje)

Tovar vymieňame iba v prípade, že je chybný alebo poškodený. Pokiaľ ho potrebujete vymeniť za rovnaký tovar, pošlite nám e-mail na adresu didier@didider-lab.sk.

Darčeky

Pokiaľ bol tovar pri nákupe označený ako darček a zaslaný priamo vám, obdržíte na vrátený výrobok kredit v hodnote darčeka. Po obdržaní vráteného tovaru vám bude darčekový certifikát zaslaný poštou.

Pokiaľ položka nebola pri nákupe označená ako darček alebo si darca nechal objednávku zaslať sám, aby vám ju neskôr odovzdal, zašleme darcovi peniaze späť a on sa o vašom vrátení dozvie.

Zasielanie

Ak chcete produkt vrátiť, mali by ste ho poslať poštou na adresu: Laboratoires Didier SASU 25. rue Keller, 75011 Paris - France

Za úhradu prepravných nákladov spojených s vrátením výrobku si budete zodpovedať sami. Náklady na dopravu sú nevratné. Pokiaľ vám budú vrátené peniaze, budú náklady na dopravu odpočítané od vrátenej čiastky.

V závislosti od miesta, kde žijete, sa môže doba, za ktorú vám bude vymenený výrobok doručený, líšiť.

Ak zasielate tovar nad 80 €, mali by ste zvážiť využitie sledovateľnej prepravnej služby alebo zakúpenie poistenia prepravy. Nezaručujeme, že váš vrátený výrobok obdržíme.