Ako si správne vybrať base coat?

Všetky bázy sú v podstate určené na spevnenie nechtov, ale každá z nich má aj ďalšie funkcie alebo technické vlastnosti. Možno sa teda pýtate, ako si vybrať tú najvhodnejšiu bázu pre seba alebo svoje klientky? Poďme si teda najskôr odpovedať na niekoľko základných otázok. V akom stave sa nachádza nechtová platnička? Je zdravá alebo poškodená? Je suchá alebo dostatočne hydratovaná? Prinášame vám stručné info ku každej DIDIER LAB báze, ktorá je vhodná na rôzne typy nechtových platničiek aj rôzne účely.

Meta Base

Meta Base - spevňuje nechtovú platničku, je odolná voči vlhkosti a teplotným zmenám. Dokáže nechty predlžiť až o 5 mm. Odporúčame ju tiež v prípade, že často nosíte doma alebo počas kozmetických procedúr gumené rukavice. Veľmi obľúbená je aj počas leta.

Fiber Octagon Base

Fiber Octagon Base (najobľúbenejšia báza) - určená je najmä pre extra slabé a poškodené nechty. Vďaka vitamínom a vláknine obnovuje a posilňuje nechtovú platničku. Dokáže vaše nechty predlžiť až o 5 mm.

Rubber Base

Rubber Base - známa pre svoju gumovú textúru. Posilňuje a účinne vyhladzuje hlboké nerovnosti. Predlži nechty až o 5 mm.

Farebná Rubber Base

Farebná Rubber Base - ide o bázu "2v1", takže farebnú vrstvu môžeme v tomto prípade vynechať. Ideálna je pre tie dámy, ktoré majú rady jemné prírodné alebo červenkasté odtiene. Vhodná aj na francúzsku manikúru. Nie je vhodná na predlžovanie nechtov.

Farebná Fiber Base

Farebná Fiber Base - takisto ide o bázu "2v1", ktorá je známa najmä pre jemné, prirodzené odtiene a dodatočné spevnenie nechtov vďaka vitamínom a časticiam sklených vlákien vo svojom zložení. Takisto nie je vhodná na predlžovanie nechtov.

Viac informácii nájdete v našej tabuľke.